Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 3 osobom. Dwie z nich przekroczyły dozwoloną prędkość.
W Dachnowie mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. 39-letni obywatel Ukrainy jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 53 km/h. Stracił prawo jazdy. W Zalesiu funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę nissana, który jechał 132 km/h, przekraczając prędkość w obszarze zabudowanym aż o 82 km/h. 38-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego również stracił prawo jazdy. Przyczyną utraty uprawnień przez kierowcę volkswagena było nieprzestrzeganie przepisów dotyczących ograniczenia przewozu osób. 37-letni obywatel Ukrainy przewoził o 2 osoby więcej niż liczba miejsc określona w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.
– Kierującym, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Następnie zostanie ono przesłane do właściwego starosty, który, wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument – za pierwszym razem na 3 miesiące – przestrzegają policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jak sie jeździ bez rozumu i yanosika to potem trzeba sie bać.... Masakra jakaś.
jak sie jeździ bez rozumu i yanosika to potem trzeba sie bać.... Masakra jakaś.