Reklama

Petarda w Rynku! Agnieszka Chylińska zamknęła Wincentiadę [ZDJĘCIA]

Wyjątkowy koncert charyzmatycznej, autentycznej, o potężnym, charakterystycznym głosie, potrafiącej nawiązać kapitalną więź z publicznością Agnieszki Chylińskiej podsumował tegoroczne Dni Patrona Miasta Przemyśla Świętego Wincentego, czyli popularną Wincentiadę.

Dni patrona miasta trwały w br. sześć dni, od 25 do 30 sierpnia br. Atrakcji było tyle, że z pewnością zadowoliły wszystkich. Na finał uroczystości, czyli w piątek, 30 sierpnia br., organizatorzy (Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, Urząd Miejski w Przemyślu oraz oo. Franciszkanie) – dzięki Funduszom Europejskim – przygotowali dla wszystkich odlotową strefę nauki i innowacji. Było coś dla podniebienia, bo chętni mogli skosztować 20-metrowej… zapiekanki z okazji 20-lecia wspomnianych funduszy. Na Zamku Kazimierzowskim swoje umiejętności zaprezentowała Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza, zaś na scenie na Rynku – zespół Simple Music Team. Nieco wcześniej odbyła się oficjalna prezentacja futsalowego zespołu Texom Eurobus Przemyśl, ekipy występującej w FOGO Futsal Ekstraklasie.

A na koniec wyjątkowe crème de la crème, czyli muzyczny spektakl zafundowany przez Agnieszkę Chylińską z zespołem. Naprawdę się działo!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/09/2024 09:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama