Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Przemyślu i Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadziły ograniczenia w obsłudze mieszkańców. Są to podmioty obsługujące najwięcej mieszkańców miasta.
Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma w swoich zasobach ok. 6 tys. mieszkań, z kolei Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej administruje 289 wspólnotami mieszkaniowymi, a także lokalami komunalnymi gminy miejskiej[paywall].
Obie instytucje wstrzymały przyjmowanie interesantów osobiście. Możliwy jest kontakt drogą telefoniczną, korespondencyjną lub e-mailową. W przypadku PSM korespondencję można również zostawiać w skrzynkach umieszczonych przy wejściach do biura spółdzielni lub przy wejściach do poszczególnych administracji osiedlowych oraz zakładu konserwacyjno-remontowego. Kasa PSM również jest zamknięta – wpłat najlepiej dokonywać, robiąc przelewy internetowe.
PGM odwołał również wszystkie zebrania obsługiwanych przez siebie wspólnot mieszkaniowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.praca zdalna? najlepiej pozamykac wszytsko, przecież niektórzy pracownicy nie mają kontaktu z ludzmi wiec w czym obawa. Panika i jeszcze raz panika.
Ja się pytam: dlaczego radny Kamiński, który jest rzecznikiem prasowym w szpitalu na Monte Cassino nie udziela żadnych komunikatów ani informacji o sytuacji w Przemyślu tylko sobie jogging nad Sanem robi. Czy ktoś sprawdza jego czas pracy czy to tylko stanowisko na ściemę, za którą my wszyscy płacimy !!!!!!!!!!!Gdzie jest obywatelska (pisowska) kontrola. Gdzie jest Życie Podkarpackie? Dlaczego redaktor Godos nic o tym nie napisze????????
Wedle sloganu "dojnej zmiany" jemu się to po prostu należało. Pisiewicze towarzysze rzucani są na różne "odcinki" aby się "sprawdzili".
No właśnie ,dlaczego nic nie pisza w lokalnych gazetach ani nic na internecie o Przemyślu!!!jak przedstawia się sprawa w mieście odnośnie koronowirusa??? czy są osoby zakażone??na razie cisza nikt nic nie wie
Urzędnicy mija sie o własną dupę ,a co z ludzimi co sprzedaja w sklepach u prywaciarza ?oni jakos mogą pracowac a nawet in godzin pracy nie skrócą
dobre posuniecie w dobie szalejacych zarazkow!
praca zdalna? najlepiej pozamykac wszytsko, przecież niektórzy pracownicy nie mają kontaktu z ludzmi wiec w czym obawa. Panika i jeszcze raz panika.
to nie panika to mądrość...
Ja się pytam: dlaczego radny Kamiński, który jest rzecznikiem prasowym w szpitalu na Monte Cassino nie udziela żadnych komunikatów ani informacji o sytuacji w Przemyślu tylko sobie jogging nad Sanem robi. Czy ktoś sprawdza jego czas pracy czy to tylko stanowisko na ściemę, za którą my wszyscy płacimy !!!!!!!!!!!Gdzie jest obywatelska (pisowska) kontrola. Gdzie jest Życie Podkarpackie? Dlaczego redaktor Godos nic o tym nie napisze????????