Pół wieku razem świętowali w Urzędzie Miejskim w Przemyślu na początku czerwca państwo Izabela i Mieczysław Tabiszowie oraz Barbara i Ryszard Klichowie.
Złote gody są idealną okazją do wspominania nie tylko przeżytych razem lat, ale i pochylenia się nad instytucją małżeństwa.
Uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to tylko chwila upamiętniająca znak czasu, jaki nakreślili jubilaci. Sensem tego typu wydarzeń[paywall] jest głównie wyrażenie szacunku i podziwu wobec miłości, którą przez pięć dekad wzajemnie się obdarzali.
Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i radości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze