Reklama

Pięćdziesiąt na wspólnym, małżeńskim liczniku

Pół wieku razem świętowali w Urzędzie Miejskim w Przemyślu na początku czerwca państwo Izabela i Mieczysław Tabiszowie oraz Barbara i Ryszard Klichowie.

Złote gody są idealną okazją do wspominania nie tylko przeżytych razem lat, ale i pochylenia się nad instytucją małżeństwa.

Uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to tylko chwila upamiętniająca znak czasu, jaki nakreślili jubilaci. Sensem tego typu wydarzeń[paywall] jest głównie wyrażenie szacunku i podziwu wobec miłości, którą przez pięć dekad wzajemnie się obdarzali.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i radości.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama