Pół wieku pożycia małżeńskiego to wynik, którego wielu może pozazdrościć czterem parom z Przeworska. 10 czerwca na ich cześć odbyło się uroczyste spotkanie w tutejszym ratuszu. Były życzenia, kwiaty i oczywiście medal Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
W ubiegłą środę jubileusz złotych godów przeżywały cztery przeworskie pary. W sali narad ratusza[paywall] spotkali się państwo: Marta i Tadeusz Młynarczukowie, Aniela i Stanisław Piętowscy, Leokadia i Wiesław Płachtowie oraz Józefa i Tadeusz Stępakowie. Podjęli ich tu zastępca burmistrza Przeworska Wojciech Superson oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bogusław Duliban. Podjęli, zaznaczmy, godnie, obdarowując licznymi ciepłymi słowami, w których podkreślano, że jubilaci przez długie lata pracowali zawodowo i uczestniczyli w życiu społecznym miasta Przeworska. Oczywiście nie obyło się bez życzeń kolejnych przeżytych wspólnie lat, kwiatów i drobnego podarunku. Zwieńczeniem uroczystości było udekorowanie małżonków okolicznościowymi Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie róbcie szopek, jaka to uroczystość ?
Nie róbcie szopek, jaka to uroczystość ?