16 par małżeńskich z terenu gminy Stubno świętowało piękny jubileusz 50-lecia pożycia, zwany złotymi godami.
Ceremonię przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy w Stubnie Dariusz Dacyk we współpracy z Gminną Placówką Kultury w Stubnie. Gospodarzem był wójt gminy Ryszard Adamski, który – w imieniu prezydenta Polski Andrzeja Dudy – wręczył medale. Szacowni Jubilaci otrzymali również pamiątkowe grawertony, dyplomy gratulacyjne, były życzenia oraz kwiaty.
Złote gody obchodzili państwo[paywall]:
Spotkanie urozmaiciła część artystyczna w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Stubnie oraz zespołu „Ale Babki”, która wprowadziła wszystkich w radosny nastrój.
– To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania, ale także do wspomnień i refleksji nad wspólnie spędzonymi latami. Naszym jubilatom życzymy kolejnych jubileuszy w zdrowiu, miłości oraz dalszej, wspólnej i zgodnej wędrówki przez życie. Niech dalej ich małżeństwa będą dowodem dla słów Augusta Bekannte’a: „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”
– powiedziała dyrektor Gminnej Placówki Kultury w Stubnie Danuta Ochenduszkiewicz.
W uroczystości uczestniczyli także przewodniczący Rady Gminy w Stubnie Tomasz Serafin, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stubnie ks. Tadeusz Włoch, sołtysi wsi oraz oczywiście rodziny Szacownych Jubilatów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze