Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote gody to rocznica niezwykła, jedyna w swoim rodzaju. Tak podeszli do tej uroczystości włodarze gminy Orły, którzy uhonorowali 21 par z jej terenu, świętujących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Uroczystość odbyła się 27 października br. Rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Orłach pod przewodnictwem księdza proboszcza Jerzego Gwizdaka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze