Reklama

Piękny jubileusz małżeńskiego pożycia w gminie Orły [ZDJĘCIA]

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote gody to rocznica niezwykła, jedyna w swoim rodzaju. Tak podeszli do tej uroczystości włodarze gminy Orły, którzy uhonorowali 21 par z jej terenu, świętujących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Uroczystość odbyła się 27 października br. Rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Orłach pod przewodnictwem księdza proboszcza Jerzego Gwizdaka.

Potem, już w[paywall] siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego w Orłach, wójt gminy Bogusław Słabicki, przewodnicząca rady gminy Małgorzata Hawro oraz kierownik USC w Orlach Krzysztof Jara wręczyli parom małżeńskim specjalne odznaczenia – medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę oraz miłe upominki.

Korzystając z okazji, złożyli Szanownym Jubilatom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje za chlubne przeżycie tak długiej, wspólnej drogi, za ofiarną miłość i przykład życia razem.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama