Reklama

Piękny jubileusz Święta Fajki. Powrót do źródeł, czyli ceremoniał w stylu amerykańskim [ZDJĘCIA,WIDEO]


Po raz 20. Przemyśl celebrował fajkę – przedmiot, hobby, styl życia i bycia. Tematem tegorocznego święta była fajka amerykańska.


Jak co roku podczas tej imprezy nie zabrakło niczego. Było radośnie, głośno i kolorowo. Był ryk samochodów, był pokaz dziewczęcej orkiestry szałamaistek i mażoretek z formacji „Incato”, były występy zespołów muzycznych. Była – a jakże wioska indiańska (gdzie tak naprawdę – jeśli chodzi o palenie fajki – wszystko się zaczęło). Ale clou programu – od samego początku – jest wielka parada fajkarzy i uroczysta inauguracja święta przy Wieży Zegarowej z gwoździem popisów, czyli odpalenie wielkiej, pomnikowej fajki. Nie inaczej było w tym roku. Gwiazdą wieczoru był zespół Elektryczne Gitary.

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/06/2025 22:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama