Po raz 20. Przemyśl celebrował fajkę – przedmiot, hobby, styl życia i bycia. Tematem tegorocznego święta była fajka amerykańska.
Jak co roku podczas tej imprezy nie zabrakło niczego. Było radośnie, głośno i kolorowo. Był ryk samochodów, był pokaz dziewczęcej orkiestry szałamaistek i mażoretek z formacji „Incato”, były występy zespołów muzycznych. Była – a jakże wioska indiańska (gdzie tak naprawdę – jeśli chodzi o palenie fajki – wszystko się zaczęło). Ale clou programu – od samego początku – jest wielka parada fajkarzy i uroczysta inauguracja święta przy Wieży Zegarowej z gwoździem popisów, czyli odpalenie wielkiej, pomnikowej fajki. Nie inaczej było w tym roku. Gwiazdą wieczoru był zespół Elektryczne Gitary.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze