W nr 10. naszego tygodnika zainaugurowaliśmy konkurs pod nazwą „Pokaż swój ogródek czy rabatę”, prowadzony wspólnie z szefem Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Strojów Historycznych „Damy i Huzary” Andrzejem Kaweckim. Mamy już pierwsze efekty.
Jak wspomnieliśmy, najciekawsze zdjęcia będziemy publikować na naszych łamach, a właściciele otrzymają od nas drobne upominki. Jako pierwszy prezentujemy ogród pani Barbary Szuban ze Śliwnicy koło Krasiczyna. Ogród prowadzony i pielęgnowany przez nią i jej córkę Marzenę Lasek. Wygląda bajecznie.
Każdy, kto chce się pochwalić swoim skrawkiem ziemi, uprawnianą rabatką, grządką czy nawet ogródkiem, może to zrobić, przysyłając do nas zdjęcie. Z opisem, gdzie mieści się zielony azyl i kto się nim zajmuje. Najciekawsze zdjęcia znajdą miejsce na naszych łamach, wszystkie natomiast będziemy publikować na naszym profilu na Facebooku. Wspólnie z panem Andrzejem będziemy mieć także drobne upominki (oczywiście związane z ogrodnictwem!), które wręczymy po zakończeniu sezonu.
Zdjęcia prosimy wysyłać na adres mailowy: m.godos@zycie.pl. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze