W Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu odbyły się pierwsze praktyczne zajęcia dla uczniów klasy celno-skarbowej z I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.
Zgodnie z programem nauczania klas celno-skarbowych ich uczniowie mają w tygodniu dwie dodatkowe godziny lekcyjne na poznawanie zagadnień związanych z[paywall] Krajową Administracją Skarbową.
– W ramach współpracy z podkarpacką KAS licealiści poznają jej organizację, rolę i zadania, jak również rolę, zadania i organizację wchodzącej w jej skład służby celno-skarbowej. Zakres programu obejmuje między innymi przepisy regulujące funkcjonowanie KAS, ceremoniał, zajęcia z samoobrony i musztry oraz kulturę organizacji i etykę zawodową – wyliczyła rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. asp. Edyta Chabowska.
Podczas pierwszej lekcji, która odbyła się poza szkolnymi ławami, licealiści poznali strukturę i organizację Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu, w tym Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze