Kierujący skodą potrącił 56-letniego pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala.
Jak podaje KMP Rzeszów: dzisiaj, 9 maja, tuż po północy, na ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie kierujący skodą, 32-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, jadąc środkowym pasem ulicy Cieplińskiego w kierunku ul. Lisa Kuli, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił mężczyznę, który przechodził przez nie z prawej strony na lewą, patrząc w kierunku jazdy samochodu.
Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Kierujący był trzeźwy, pieszy miał ponad 1,5 promila we krwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę o kontakt ze mną rodzinę Potrąconego Pana. Chciałabym przekazać informacja dla Państwa. Kontakt pod e-mail'em: asikorska123@o2.pl
Proszę o kontakt ze mną rodzinę Potrąconego Pana. Chciałabym przekazać informacja dla Państwa. Kontakt pod e-mail'em: asikorska123@o2.pl