Reklama

Pijana, bez prawa jazdy chciała odebrać syna z przedszkola

Do jednego z przedszkoli na terenie gminy Radymno zgłosiła się 37-latka, która chciała odebrać swojego syna. Przyjechała citroenem i zaparkowała przed przedszkolem.

Podczas rozmowy zachowywała się dziwnie, co wzbudziło podejrzenie przedszkolanek. Natychmiast powiadomiły policję, uniemożliwiły kobiecie odjechanie do czasu przyjazdu policjantów.

Jak informuje policja:

„funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie sprawdzili stan trzeźwości 37-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego. Wynik badania wykazał w jej organizmie 3,38 promila alkoholu. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd, którym przyjechała, nie ma aktualnych badań technicznych. Na miejsce został wezwany ojciec, który zaopiekował się dzieckiem. 39-latka wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie powiadomiony także sąd rodzinny”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości