Reklama

Pijany 24-latek jechał zygzakiem, ale akurat na rondzie pojechał prosto

Młody kierowca złamał również obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i miał przy sobie narkotyki.

11 bm., po godz. 8, drogą krajową nr 94 w kierunku Przeworska zygzakiem jechało audi. Kierujący przejechał również przez wysepkę ronda, uszkadzając stojący na niej znak i gubiąc tablicę rejestracyjną. 

Świadkowe wezwali na pomoc policję. Mundurowi namierzyli uszkodzone audi zaprakowane za drzewami przy jednej z przydrożnych posesji.

Zatrzymano 24-letniego kierowcę. Mieszkaniec  powiatu leżajskiego w organizmie miał ponad promil alkoholu. Nie miał za to prawa jazdy i objęty jest sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechaniczny. 

Policjanci znaleźli przy nim także narkotyki, a badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny. Krew wysłano do dalszych badań.

Reklama

24-latek niebawem odpowie przed sądem. Audi trafiło na strzeżony parking. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama