Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 54-letni motorowerzysta, który spowodował kolizję we wtorek, 5 marca, na ul. Podzamcze w Jarosławiu.
Do zdarzenia doszło o g. 9, na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Podzamcze. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 54-latek kierujący motorowerem peugeot kisbee, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej toyotą, 36-letniej mieszkance gminy Wiązownica, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Okazało się, że w jego organizmie krąży 2,3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
em.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze