Reklama

Pijany motorowerzysta zderzył się z toyotą

07/03/2024 08:04

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 54-letni motorowerzysta, który spowodował kolizję we wtorek, 5 marca, na ul. Podzamcze w Jarosławiu.

Do zdarzenia doszło o g. 9, na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Podzamcze. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 54-latek kierujący motorowerem peugeot kisbee, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej toyotą, 36-letniej mieszkance gminy Wiązownica, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Okazało się, że  w jego organizmie krąży 2,3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama