Na boiskach osiedla Kmiecie nad Sanem trwa piknik charytatywny dla 10-letniej Reni, którą 23 września czeka poważna operacja kręgosłupa w klinice Gemelli w Rzymie. Wśród atrakcji są dmuchańce, przejażdżki kolejką po mieście, a o 19.00 rozpocznie się kino plenerowe: najpierw bajka „Gang Wiewióra”, a później film fabularny „Wilk z Wall Street”.
Wśród atrakcji są dmuchańce, przejażdżki kolejką po mieście, a o 19.00 rozpocznie się kino plenerowe: najpierw bajka „Gang Wiewióra”, a później film fabularny „Wilk z Wall Street”.Na stronie Stowarzyszenie Osiedla Kmiecie odbywają się licytacje, z których dochód również zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki. Do tej chwili największą kwotę zaoferowano za kolację z prezydentem Wojciechem Bakunem.
Pieniądze można wpłacać także na siepomaga.pl/reniaTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze