Prywatne Przedszkole im. M. Montessori zaprasza na Piknik Charytatywny, który odbędzie się 12 czerwca, o g. 12, na terenie parku Lubomirskich. Oprócz występów artystycznych odbędzie się licytacja przedmiotów wykonanych przez dzieci, rodziców, pedagogów oraz przekazanych przez darczyńców. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz rehabilitacji Aleksandry Toczek, która od urodzenia zmaga się ze skutkami niedotlenienia okołoporodowego, oraz Jakuba Kasprzyka, u którego zdiagnozowano autyzm.

Zebrane podczas pikniku środki trafią do Oli z Sieniawy i Kuby z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super