W dniach 15 i 16 września w krasiczyńskim parku trwać będzie piknik rodzinny.
Pierwszego dnia, w g. 10 – 13, zaplanowana została gra terenowa „Nasza Niepodległa”.
Drugiego dnia, od 14 do 19; msza św. na dziedzińcu, utworzenie żywej flagi, w parku nad stawem, koncert pieśni patriotycznych z udziałem Soul, orkiestry wojskowej i zespołów młodzieżowych. Będzie można także podziwiać wystawę poświęconą kard. Adamowi Sapiesze i degustować ciasta i inne specjały. Ponadto, zaprezentują się grupy rekonstrukcyjne i służby mundurowe, będzie można degustować ciasta i inne specjały. Nie zabraknie quizów i konkursów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze