Reklama

Piotr Tomański wystartuje w wyborach

Z ostatniego, 22. miejsca na liście Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych poseł Piotr Tomański. Poinformował o tym oficjalnie podczas dzisiejszej, 24 sierpnia br., konferencji prasowej.

– Przyjęty przez władze Platformy Obywatelskiej kształt list wyborczych w naszym okręgu spowodował, że zastanawiałem się, czy w ogóle wystartować. Jednak w ostatnim czasie otrzymałem setki telefonów, maili, odbyłem szereg rozmów. Po tym podjąłem decyzję o starcie w wyborach 25 października z ostatniego miejsca na liście – powiedział P. Tomański, dodając: – Wydaje się, że lider listy (Marek Rząsa – przyp. aut.) zbudował ją tak, aby nie mieć żadnej konkurencji wokół siebie, bo fakt, że nie startują pani wojewoda czy Tomasz Kulesza, daje wiele do myślenia. Oczywiście nie podważam decyzji naszego szefostwa, ale swoje domysły mogę mieć. Liczę jednak, że uda się nam zdobyć trzy mandaty.
Numerem 2 na liście jest Sławomir Miklicz z Sanoka, nr 3 – Joanna Frydrych z Krosna, nr 4 zaś Krzysztof Kłak z Przeworska. P. Tomański wyjaśnił, że spory wpływ na jego decyzję o starcie w wyborach miała chęć dalszego służenia radą i doświadczeniem miastu i regionowi. Nie omieszkał również dodać, że byłoby źle, gdyby w Przemyślu wygrało Prawo i Sprawiedliwość, bo to zagrożenie dla normalnego rozwoju Polski.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2015-08-24 12:57:42

    Przy 19 % to z naszego okręgu  ledwo co Rząd wejdzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sas - niezalogowany 2015-08-24 13:37:34

    zagrożeniem dla naszego rozwoju jest rynasiewicz z leżajska i Tomański wg mnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2015-08-24 15:38:18

    Osobiście do p. Tomańskiego nic nie mam. Pochodzi z zacnej rodziny, do pieniędzy doszedł uczciwą ciężką pracą, jako wójt się sprawdził. Niestety jako poseł już nie, tak jak i pozostali z naszego okręgu. Nie zrobił wiele aby w regionie przemyskim doszło do zgody ponad podziałami dla dobra regionu. Nie zrobił w zasadzie nic aby zmniejszyć rolę i wpływ kościoła, w tym osobiście p. Michalika na władzę i rządzenie w regionie. Nie zrobił też nic aby rozbić "rządzący Przemyślem układ zamknięty". Dalej mamy stary wymiar sprawiedliwości i prokuraturę. W instytucjach kumple nie do ruszenia choć niegramotni.  Rządzą układziki szemranego towarzystwa różnej maści urzędników i urzędasów. Po wyborach przyjdą nowi-starzy i..... prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej bo skoro to wszystko jest bezkarne to dlaczego w myśl zasady: "ja mam być święty"? - mam nie grabić do siebie.Smutne - ale o take Polske chodziło podobno.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama