We wtorek, 3 listopada, do Przemyśla dotarł spory zapas płynu do odkażania, który wykorzystanie zostanie do walki o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.
Transport w postaci 1620 sztuk pięciolitrowych pojemników zawierających specyfik do dezynfekcji przywieźli żołnierze z przemyskiej kompanii Obrony Terytorialnej. Pochodzi on z Wojewódzkiego Magazynu Obrony Cywilnej i ma zaspokoić potrzeby jednostek miejskich. Jak poinformowały służby prasowe magistratu, pojemniki z płynem zostaną rozdysponowane do przemyskich przedszkoli, szkół, DPS-ów i innych jednostek miejskich, w których jest najbardziej potrzebny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze