Reklama

Płyn do dezynfekcji dla miasta

We wtorek, 3 listopada, do Przemyśla dotarł spory zapas płynu do odkażania, który wykorzystanie zostanie do walki o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.

Transport w postaci 1620 sztuk pięciolitrowych pojemników zawierających specyfik do dezynfekcji przywieźli żołnierze z przemyskiej kompanii Obrony Terytorialnej. Pochodzi on z Wojewódzkiego Magazynu Obrony Cywilnej i ma zaspokoić potrzeby jednostek miejskich. Jak poinformowały służby prasowe magistratu, pojemniki z płynem zostaną rozdysponowane do przemyskich przedszkoli, szkół, DPS-ów i innych jednostek miejskich, w których jest najbardziej potrzebny.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości