Po przerwie spowodowanej epidemią swoje podwoje ponownie otworzył basen w Sieniawie. Pływalnia działa od początku lipca, tyle że w nowym reżimie sanitarnym.
Pływać w obiekcie można od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 13 do 20, przy czym na jednym torze[paywall] pływackim znajdować się mogą maksymalnie 3 osoby. Konieczne jest oczywiście zachowanie odległości od innych. To wymagane 2 metry. Podobny dystans obowiązuje na terenie całego obiektu. Przy kasach, w holu i na korytarzach należy też stosować maseczkę albo inną osłonę nosa i ust.
Można ją zdjąć w przebieralni, ale tuż przed wejściem pod natryski, ponownie powinniśmy ją założyć po skorzystaniu z basenu, ponownie będąc w przebieralni. Jednocześnie na terenie całej hali basenowej, sanitariatów i przebieralni może przebywać maksymalnie 16 osób (nie wliczając obsługi). Na razie pływalnia nie prowadzi też sprzedaży biletów grupowych. Warto również pamiętać, że nie powinniśmy decydować się na korzystanie z basenu w sytuacji, jeśli mamy objawy infekcji dróg oddechowych. Obsługa ma wówczas prawo odmówić nam wstępu na pływalnię.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze