Reklama

Po kilku latach nieobecności klub szachowy z Przemyśla wraca do gry! [ZDJĘCIA]

Sportowo-Kulturalny Klub Szachowy w Przemyślu wraca do rozgrywek Ligi Szachowej Seniorów Podkarpacia.

Przemyska drużyna w składzie: Tomasz Pańczak, Andrzej Krawczyk, Jarosław Malawski, Maciej Jagustyn, Agnieszka Zaleszczyk, Maciej Karasiński, Piotr Zamysłowski,T omasz Drozd, Janusz Janzer, Mateusz Szal, Krzysztof Kurzywilk, Maksim Stańco, Jan Borysławski oraz Anna Gdula  zaczyna od V Ligi Szachowej Seniorów PK  (Podkarpacia) 2021.


Seniorzy S-KKS Przemyśl – Agnieszka Zaleszczyk,  Tomasz Pańczak, Janusz Janzer, Mateusz Szal, Jarosław Malawski, Maciej Jagustyn – po raz pierwszy po przerwie stanęli w szranki w miniony weekend, 16 i 17 października w Sędziszowie Małopolskim. 

Po 5 rundach drużyna plasuje się na 9. miejscu na 15 drużyn, co – patrząc na poziom wszystkich graczy – jest bardzo dobrym wynikiem.

Warto zaznaczyć, że  Agnieszka Zaleszczyk indywidualnie po 5 rundach plasuje się na 13. miejscu na 134 zgłoszonych uczestników z wynikiem 4 punktów!


Kolejne zmagania już 6 i 7 listopada.



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama