Reklama

Podczas interwencji znaleźli narkotyki

Funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego przemyskiej komendy zostali wezwani na interwencję do 30-latka, który przebywa od dłuższego czasu w kotłowni i nie nawiązuje logicznego kontaktu

Po udaniu się na miejsce okazało się, że mężczyzna od trzech dni przesiaduje w kotłowni. Gdy weszli do pomieszczenia, ten pobudzony i agresywny palił susz roślinny.

Funkcjonariusze oprócz marihuany, ujawnili przy nim biały proszek, który okazał się amfetaminą i metaamfetaminą. 30- latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionego czynu.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości