W Zakopanem odbyło się dwudniowe święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. W uroczystościach uczestniczył dowódca generał Dariusz Lewandowski, szefowie i żołnierze jednostek podległych rzeszowskiej brygadzie, m.in. z: Przemyśla, Jarosławia i Żurawicy.
Dlaczego Zakopane? Na tamtejszym cmentarzu spoczywają – patron brygady gen. Mieczysław Boruta-Spiechowicz oraz twórca formacji podhalańskich gen. Andrzej Galica.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze