W ubiegły weekend w Zamiechowie mieszkańcy mieli podwójny powód do świętowania. W wiejskiej świetlicy obchodzono Dzień Babci i Dzień Dziadka, a Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrała jedna para.
Lokalne święto seniorów upłynęło pod hasłem „Kochamy Was”. Towarzyszące gorącym uczuciom emocje wyrażali przede wszystkim młodzi artyści w montażu słowno-muzycznym, połączonym z widowiskiem jasełkowym zaprezentowanym 20 stycznia[paywall] . Uczniowie tutejszej szkoły, przygotowani przez ks. Kazimierza Bochnaka i swoich nauczycieli, zapewnili swoim babciom i dziadkom niezapomniane chwile wzruszenia. Spotkanie stało się też okazją uhonorowania małżeństwa, które przeżyło ze sobą 50 lat. Z okazji złotych godów życzenia pod adresem państwa Sapków skierowali wójt Andrzej Homa, sekretarz Marzena Blok oraz dyrektor SP w Zamiechowie Maria Wołoszyn. Złoci jubilaci odebrali pamiątkowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Po tej części rozpoczęło się wspólne biesiadowanie. Za poczęstunek odpowiadały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zamiechowie, zaś oprawę muzyczną spotkania zapewniła Kapela Ludowa z Kaszyc.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze