Starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz zaprasza wszystkich kreatywnych twórców do udziału w konkursie na nowe logo powiatu jarosławskiego! Będzie wizytówką powiatu, wykorzystywane w promocji, marketingu, mediach, w reklamach zewnętrznych oraz w drukowanych materiałach promocyjnych. A że dobry pomysł kosztuje, na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda finansowa!
„Jesteś kreatywny? Kochasz tworzyć grafiki? Masz wizję znaku, który oddawałby esencję naszego pięknego regionu? Marzysz o tym, aby Twoja praca była rozpoznawana przez mieszkańców oraz turystów? Nie czekaj! Weź udział w konkursie i stwórz logo, które zostanie naszą wizytówką na lata! Dołącz do konkursu na logo powiatu jarosławskiego i pokaż swój talent światu!” – w ten oryginalny sposób Wydział Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu zachęca chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Ten ogłosił starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz.
Jakie zadanie stawiane są przed chętnymi? Stworzenie wyjątkowego logotypu, który stanie się wizytówką powiatu jarosławskiego. Logo będzie wykorzystywane w promocji, marketingu, mediach, w reklamach zewnętrznych oraz w drukowanych materiałach promocyjnych. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda finansowa!
– Projekt musi nie tylko wyróżniać się wysokim poziomem artystycznym, ale powinien być też funkcjonalny i oddawać charakter oraz wszelkie walory powiatu jarosławskiego. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2025 roku
– usłyszeliśmy w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.
Wszystkie szczegóły, regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej www.powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/9690-konkurs-na-logo-powiatu-jaroslawskiego. Dodatkowe pytania lub wątpliwości można rozwiać, dzwoniąc do wspomnianego wydziału (16 624-62-36).
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze