Reklama

Pokłócili się o dziewczynę. 25-latek staranował auto rywala

19 bm., po godz. 13, policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Piotra Kmity w Lesku.

W audi a3, którym podróżowało 3 młodych mężczyzn, z impetem wjechało mitsubishi pajero. Terenówką kierował 25-latek, któremu towarzyszył 20-letni brat.

Świadkowie relacjonowali, że po staranowaniu audi kierujący pajero zatrzymał się i wykrzykiwał  pogróżki.

Audi ma uszkodzone prawe drzwi i wybitą szybę. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Policjanci zatrzymali braci w domu ich matki. Obaj utrzymywali, że w ogóle nie byli tego dnia w Lesku. Wygląd pojazdu jednak nie pozostawiał złudzeń... Mundurowi ustalili, że kierowcy obu samochodów pokłócili się wcześniej o dziewczynę. 

20- i 25-latek noc spędzili w policyjnym areszcie.

KPP Lesko podaje, że: w myśl kodeksu karnego – kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, zaś celowe uszkodzenie czyjejś rzeczy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. Za występek o charakterze chuligańskim, sąd wymierza karę w wysokości nie niższej od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

 

Reklama


fot.KPP Lesko
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2021-04-21 15:54:20

    Ładna chociaż jest? Takie porządne drzwi zniszczyli LOL.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    niki - niezalogowany 2021-04-21 18:05:52

    ma wbudowany odkurzacz ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Love - niezalogowany 2021-04-22 13:05:02

    Ach ta miłość :) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości