Reklama

Pół wieku temu ślubowali sobie miłość

Złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską miało okazję odnowić niedawno 21 par z terenu gminy Medyka. Złotym jubilatom życzono niegasnącej miłości i kolejnych wspaniałych doświadczeń na wspólnej, obranej wiele lat temu drodze.

Małżonków z okazji uroczystości złotych godów z wszelkimi honorami goszczono w przedostatni wtorek grudnia w pałacu w Medyce. Była to przede wszystkim okazja do uhonorowania ich Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Na przybyłych czekali tu m.in. kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Tadla oraz gospodarz gminy Medyka Marek Iwasieczko. Oboje wyrazili słowa uznania dla trwałości relacji wszystkich 21 par, mimo że nie każda mogła tego dnia pozwolić sobie na osobisty udział w wydarzeniu.

W gronie jubilatów...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 70% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama