Reklama

Policja podsumowała sylwestrowy weekend

5 wypadków, 5 osób rannych, 0 ofiar śmiertelnych. To wstępny bilans sylwestrowo-noworocznego weekendu na podkarpackich drogach.

Funkcjonariusze policji, którzy w tych dniach, z jeszcze większą uwagą przyglądali się kierowcom, zwracali uwagę na wszystkie wykroczenia. Nie stosowali taryfy ulgowej w stosunku do tych, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko po alkoholu. Podkarpaccy funkcjonariusze zatrzymali 17 nietrzeźwych kierowców.

Skupili się również na nich rankiem 2 stycznia. Akcja „Trzeźwy poranek” zakończyła się skontrolowaniem 18 tys. 174 kierowców.  10 z nich wydmuchało ponad 0,5 promila, co w Polsce jest przestępstwem.  Kolejnych 12 w organizmie miało nieco mniej alkoholu, więc odpowiedzą za wykroczenie.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości