Reklama

Policjanci podczas służby zauważyli płomienie wydobywające się z komina domu

Natychmiast zareagowali. Powiadomili straż pożarną, a sami sprawdzili, czy domownicy nie potrzebują pomocy.

Policjanci o zdarzeniu powiadomili dyżurnego jednostki, który powiadomił straż pożarną. Samo niezwłocznie sprawdzili, czy osoby przebywające w budynku nie potrzebują pomocy. W domu przebywało dwóch mężczyzn, obaj byli nieświadomi zagrożenia. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia.

Przybyłe jednostki OSP i PSP rozpoczęły akcje gaśniczą. Okazało się, że w przewodzie kominowym doszło do zapalenia sadzy. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji funkcjionariuszy ogień nie zdążył się rozprzestrzenić.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości