Podczas kontroli napotkano 5 bezdomnych osób. Żadna z nich nie chciała przyjąć oferowanej pomocy.
Informacje o miejscach, w których mogą przebywać osoby bezdomne, dotarły na policję od mieszkańców Stalowej Woli i były wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sprawdzono m.in.: szałas przy ulicy Słowackiego, altanki na ogrodach działkowych, opuszczone i zrujnowane budynki przy ulicach Okulickiego, Orzeszkowej i Niezłomnych, dworzec PKS i przystanki PKP, piwnice i poddasza bloków na osiedlu Poręby, Centralne i Śródmieście. Natrafiono na 4 bezdomnych mężczyzn i bezdomną kobietę. Nikt z nich nie chciał skorzystać z miejsca w schronisku. Policjanci apelują, aby nie pozostawać obojętnymi wobec ludzi bez dachu nad głową, dla których niskie temperatury mogą być niebezpieczne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A wszystko to pod "rządami" PISoBOLSZEWII
A wszystko to pod "rządami" PISoBOLSZEWII