71-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Dyżurny policji został powiadomiony, że w Markuszowej odbywa się nielegalna produkcja alkoholu.
Faktycznie, policjanci na miejscu, w budynku gospodarczym zauważyli metalową beczkę – tzw. keg połączony z kolumną destylacyjną oraz butlę z zacierem.
71-letni właściciel domu nie zdążył jeszcze „wyprodukować” alkoholu, co jednak nie zwalnia go z odpowiedzialności.
Za nielegalne wytwarzanie wysokoprocentowego alkoholu grozi do roku pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo dla policji. Dobrze że instrybutora nie było. Swoją drogą somsiad pierwsze klasa
moze niezadowolony klyent a nie somsiad :D
Ani sąsiad, ani klient. Tylko synus kochany
Jak nie sprzadawał to gówno mu zrobią powie ze na lekarstwo nogi moczyc a policjanci też niech oddadzą swój sprzęt do bimbru. Amnestja ogłaszam!
Tragedia
Brawo dla policji. Dobrze że instrybutora nie było. Swoją drogą somsiad pierwsze klasa
moze niezadowolony klyent a nie somsiad :D