Reklama

Policyjny pościg za przemyślaninem. Wiózł sporo narkotyków

Mężczyznę podczas kontroli drogowej 1 bm., około godz. 14.30, usiłowali zatrzymać policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Zadąbrowiu. Podejrzewali, że może przewozić substancje zabronione.

Kierowca audi zignorował polecenia i zaczął uciekać – z nadmierną prędkością mijając Sośnicę Jarosławską, Walawę i Skołoszów, zjeżdżał w polne drogi, a w Zadąbrowiu wjechał na autostradę A4, gdzie również brawurową jazdą stwarzał zagrożenie.

W Rzeszowie kierowca audi przekraczał prędkość, wjeżdżał na chodniki, przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle. W końcu udało się go zatrzymać policjantom z rzeszowskiego Oddziału Prewencji Policji.

 45-letni przemyślanin wiózł znaczną ilości substancji psychoaktywnych. 2 kwietnia na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Grozi mu do 10  lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    NfS - niezalogowany 2021-04-06 14:42:19

    Widać że dzieciństwo spędził przy need for speed.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-04-07 02:27:05

    Jednych ścigają a innym razem udają ,że nie mogli złapać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama