Przemyscy kryminalni w błyskawicznym tempie odzyskali projektor o wartości 1000 złotych, który został skradziony z przedsionka katedry.
Pokrzywdzony 23 kwietnia po zakończonej mszy poszedł zwiedzać podziemia katedry. Po ok. 10 minutach się zorientował, że torbę z projektorem zostawił przed wejściem do krypt. Gdy wrócił, już jej nie było.
Strażnicy miejscy dzieki nagraniu z monitoringu wytypowali sprawcę. 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany przez policję i już usłyszał zarzut kradzieży. Wyjaśnił, że po tym jak się pomodlił, wychodząc ze świątyni, zauważył w przedsionku katedry torbę. Nie zastanawiając się, zabrał ją ze sobą.
Odzyskany projektor zwrócono właścicielowi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze