Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu była organizatorem kolejnej edycji Przemyskiej Przedszkoliady, która odbyła się w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
autor: KiB
Do wspólnej zabawy zaproszonych zostało ponad 200 dzieci z niemal wszystkich przemyskich przedszkoli. Każda placówka mogła zgłosić jedną, kilkunastoosobową grupę uczestników 5- i 6-latków. Różnorodność konkurencji i duch sportowej rywalizacji rozgrzewały do tego stopnia, że zwyciężyć chciał każdy[paywall]. Ale zupełnie nie o wyniki w tej zabawie chodziło. Chodziło właśnie o... dobrą zabawę i zachęcenie maluchów do regularnego, systematycznego korzystania z aktywności fizycznej w różnych wersjach.
Wygrali wszyscy! Organizatorzy dla każdego uczestnika przygotowali: słodkie niespodzianki, pamiątkową koszulkę, medal, a każda z drużyn otrzymała puchar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze