Reklama

Ponad 200 maluchów w pełnej pasji rywalizacji [ZDJĘCIA]

02/10/2023 09:25

Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu była organizatorem kolejnej edycji Przemyskiej Przedszkoliady, która odbyła się w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

autor: KiB

 

Do wspólnej zabawy zaproszonych zostało ponad 200 dzieci z niemal wszystkich przemyskich przedszkoli. Każda placówka mogła zgłosić jedną, kilkunastoosobową grupę uczestników 5- i 6-latków. Różnorodność konkurencji i duch sportowej rywalizacji rozgrzewały do tego stopnia, że zwyciężyć chciał każdy[paywall]. Ale zupełnie nie o wyniki w tej zabawie chodziło. Chodziło właśnie o... dobrą zabawę i zachęcenie maluchów do regularnego, systematycznego korzystania z aktywności fizycznej w różnych wersjach.

Reklama

Wygrali wszyscy! Organizatorzy dla każdego uczestnika przygotowali: słodkie niespodzianki, pamiątkową koszulkę, medal, a każda z drużyn otrzymała puchar.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama