Taki dzień zdarza się raz w roku. Bo i Dzień Dziecka jest raz w roku. W tym przypada w środę, ale część dorosłych zdecydowała o przedłużeniu go o kilka dni. Wśród nich władze gminy Żurawica na czele z wójtem Tomaszem Szeleszczukiem. W niedzielę, 5 czerwca br., na stadionie Rady w Orzechowcach odbędzie się impreza co się zowie – Gminny Dzień Dziecka. Przybywajcie wszyscy – duży i mali. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!
Stadion w Orzechowcach zamieni się w fantastyczne miasteczko, w którym na najważniejszych tego dnia – wszystkich milusińskich – czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek.
Punktualnie o godzinie 14 swoje zaczarowane wrota otworzą przed dziećmi, bajecznie kolorowe dmuchane zamki, którym towarzyszyć będzie wyrzutnia piany. A chyba wszyscy doskonale wiedzą jak absolutnie fantastycznym przeżyciem jest piana-party!
Na wszystkich, którzy chcieliby się choć na chwilę zamienić w bohatera ulubionej kreskówki, motyla czy tygrysa czekać będzie stoisko, na którym artystki z Gminnego Ośrodka Kultury w Żurawicy będą wyczarowywać na twarzach dzieci wybrane przez nie motywy. Tuż obok do wspólnej zabawy zapraszać będą (nie tylko moli książkowych) panie z gminnej biblioteki.
Fanów motoryzacji zachwyci z pewnością fakt pojawienia się na naszej imprezie pojazdów – w tym również jednośladu – z floty Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu. O godzinie 16.30 zaproszą oni na scenę pięcioro najmłodszych śmiałków oraz pięciu dorosłych do konkursu.
Warto wziąć w nim udział nie tylko, by móc popisać się wiedzą na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, ale też dla atrakcyjnych nagród, które będą czekać na zwycięzców.
Miłośnicy pojazdów zabytkowych będą mieli szansę zapoznać się z czterokołowymi reliktami minionej epoki, zaś potencjalni, przyszli strażacy będą mieli okazję do sprawdzenia swoich sił, zwinności i celności oka na strażackim torze przeszkód. Organizatorzy gorąco zachęcają do zabawy z wesołymi animatorami – specjalistami od świetnej zabawy.
Na imprezie nie zabraknie pluszowej ekipy właściciela firmy DDD Kamila Stachury – doskonale znanych w całym regionie – Myszki, kota Sylwestra i psa Scooby-Doo. Chętnie będą Was rozśmieszać, pozować do wspólnych zdjęć i rozdawać słodycze z koszy pełnych niespodzianek.
Tego dnia na wszystkie dzieci, które wezmą udział we wspólnej zabawie będzie czekać darmowy popcorn oraz frytki (dostępne na stoisku Koła Gospodyń Wiejskich w Orzechowcach). Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Żurawicy Górnej oferować będą rozmaite, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju specjały, a sołtys Orzechowiec poczęstuje Was przepyszną, aromatyczną kawą zbożową.
Zapowiada się zabawa na cztery fajerki! Nie zastanawiajcie się więc ani chwili i przybywajcie w niedzielę, 5 czerwca br., do Orzechowiec! Nikt nie będzie żałować!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze