Reklama

Popołudniowa przejażdżka z przykrym finałem

28/05/2018 13:18

20-latek i 17-latka byli uczestnikami zdarzenia drogowego wczoraj wczesnym popołudniem. Prowadzący opla chłopak, wykonując manewr wyprzedzania, uderzył w skręcającą koparko-ładowarkę. W wyniku zdarzenia pasażerka opla trafiła do szpitala.


fot.KPP Brzozów

Do zdarzenia doszło w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, poruszający się oplem, usiłował wyprzedzić jadącą przed nim koparko-ładowarkę. Prowadzący maszynę 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, wykonywał w tym samym momencie manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doszło do  zderzenia pojazdów.

W wyniku przeprowadzonego badania, stwierdzono, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, pasażerka opla, doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

Reklama


fot.KPP Brzozów
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości