20-latek i 17-latka byli uczestnikami zdarzenia drogowego wczoraj wczesnym popołudniem. Prowadzący opla chłopak, wykonując manewr wyprzedzania, uderzył w skręcającą koparko-ładowarkę. W wyniku zdarzenia pasażerka opla trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, poruszający się oplem, usiłował wyprzedzić jadącą przed nim koparko-ładowarkę. Prowadzący maszynę 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, wykonywał w tym samym momencie manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.
W wyniku przeprowadzonego badania, stwierdzono, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, pasażerka opla, doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze