Reklama

Poszedł na grzyby i zaginął

Kilka godzin trwało poszukiwanie 70-latka, który w środę, 20 bm., przed g. 6 rano wyszedł z domu na grzyby do lasu na terenie gminy Bircza. Mężczyzna wyszedł z lasu sam, tyle że w rejonie zabudowań na terenie powiatu bieszczadzkiego.

70-latek wybrał się na grzyby z żoną. Kobieta wróciła wcześniej do domu, a mężczyzna postanowił przedłużyć grzybobranie. Ponieważ długo nie wracał i nie było z nim kontaktu, zaniepokojona rodzina wszczęła poszukiwania. Nie przyniosły one efektu, więc przed g. 16 zdecydowali się powiadomić policje. Wtedy do akcji poszukiwawczej wkroczyły służby. Na szczęście po kilku godzinach 70-latel szczęśliwie się odnalazł.

Wyszedł z lasu, w rejonie zabudowań na ternie powiatu bieszczadzkiego. Udało mu się nawiązać kontakt z rodziną dzięki pomocy mieszkanki gminy Ustrzyki Dolne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama