Reklama

Potrójne szczęście! W Dębowie przyszły na świat trojaczki [ZDJĘCIA]

Potrójne szczęście spotkało Monikę i Michała Baworów z Dębowa w gminie Gać. Małżonkom urodziły się trojaczki, a wydarzeniem tym żyje cała gmina. Dziewczynki są dumą całej lokalnej społeczności.

Emilka, Martynka i Laura urodziły się 21 stycznia i rosną jak na drożdżach. Są oczkiem w głowie rodziców i dostarczają im[paywall]  codziennie nowych wyzwań oraz wiele radości.

Z nowych obywatelek dumna jest cała gmina Gać. Narodziny trojaczków to w końcu niecodzienne wydarzenie, dlatego młodym rodzicom kibicują członkowie lokalnej społeczności.

Niedawno, 16 marca, wizytę dziewczynkom i ich szczęśliwym rodzicom złożyła specjalna delegacja zurzędu gminy. Byli to wójt gminy Grażyna Pieniążek, przewodniczący rady gminy Lesław Stańko oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Szylar.

– Cieszymy się bardzo, że mogliśmy uczestniczyć osobiście w tak niecodziennych okolicznościach – podsumowali goście.

Maluszki mają już 2 miesiące, ale dopiero niedawno wyszły ze szpitala. Przez zapowiedzianych gości zostały obdarowane upominkami. Prezent otrzymała też ich starsza siostrzyczka.

Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo radości płynącej z przebywania w nowym, powiększonym gronie oraz sił i wytrwałości w codziennej opiece nad maluchami.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama