Potrójne szczęście spotkało Monikę i Michała Baworów z Dębowa w gminie Gać. Małżonkom urodziły się trojaczki, a wydarzeniem tym żyje cała gmina. Dziewczynki są dumą całej lokalnej społeczności.
Emilka, Martynka i Laura urodziły się 21 stycznia i rosną jak na drożdżach. Są oczkiem w głowie rodziców i dostarczają im[paywall] codziennie nowych wyzwań oraz wiele radości.
Z nowych obywatelek dumna jest cała gmina Gać. Narodziny trojaczków to w końcu niecodzienne wydarzenie, dlatego młodym rodzicom kibicują członkowie lokalnej społeczności.
Niedawno, 16 marca, wizytę dziewczynkom i ich szczęśliwym rodzicom złożyła specjalna delegacja zurzędu gminy. Byli to wójt gminy Grażyna Pieniążek, przewodniczący rady gminy Lesław Stańko oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Szylar.
– Cieszymy się bardzo, że mogliśmy uczestniczyć osobiście w tak niecodziennych okolicznościach – podsumowali goście.
Maluszki mają już 2 miesiące, ale dopiero niedawno wyszły ze szpitala. Przez zapowiedzianych gości zostały obdarowane upominkami. Prezent otrzymała też ich starsza siostrzyczka.
Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo radości płynącej z przebywania w nowym, powiększonym gronie oraz sił i wytrwałości w codziennej opiece nad maluchami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze