Choć decyzje podjęto jeszcze miesiąc wcześniej, to klamka zapadła na czwartkowej, 30 maja br., sesji rady powiatu. Starostwo musi się wycofać z planów modernizacji energetycznej 5 budynków służących trzem placówkom edukacyjnym, bo nie udało się znaleźć wykonawcy. Są i pozytywy. Tzw. wkład własny spożytkuje na inne remonty.
Projekt modernizacji energetycznej 5 budynków należących do dawnego Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ciągnie się od roku 2016. Tuż po podpisaniu umowy starosta zapowiadał, że przebudowa skończy się w roku 2017. Niestety do tego nie doszło. – Ogłosiliśmy na to zadanie cały szereg przetargów – wyjaśniał na ostatniej sesji rady powiatu starosta Tadeusz Chrzan[paywall].
Plany spaliły na panewce i decyzję zarzucenia przedsięwzięcia podjęto na radzie powiatu 29 kwietnia. W ubiegłym tygodniu przeprowadzono ostatnie działania formalne zamykające projekt – z planu budżetowego powiatu radni zdjęli prawie 9,7-milionowy dochód, jaki starostwo miało pozyskać z RPO, o tyle samo zmniejszając planowane wydatki inwestycyjne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I to sa wlasnie sukcesy pana starosty i jego radnych!!!! medal nam się należy jak mawiala pewna pani co spier…..la do Brukseli po wiksza nagrodę!!!
Efekt bezrobocia 5% i podwyższania zarobków.
I to sa wlasnie sukcesy pana starosty i jego radnych!!!! medal nam się należy jak mawiala pewna pani co spier…..la do Brukseli po wiksza nagrodę!!!
Efekt bezrobocia 5% i podwyższania zarobków.