Były życzenia, toast wzniesiony szampanem i sporo wzruszeń. Te wszystkie elementy towarzyszyły przepełnionej wyjątkową atmosferą uroczyści złotych godów, zorganizowanej 21 listopada w Urzędzie Gminy w Fredropolu.
Sześć par małżeńskich z gminy Fredropol stanowi wyjątkowy przykład dla młodych stażem małżeństw i jest dowodem na to, że można zgodnie i wytrwale dzielić wspólnie troski i radości przeżywane każdego dnia. Za ten piękny przykład podziękował jubilatom gospodarz uroczystości Mariusz Śnieżek, przekazując na ręce wspomnianych listy gratulacyjne i upominki oraz kierując w ich stronę najlepsze życzenia na kolejne lata wspólnej małżeńskiej drogi. Do życzeń dołączyła się też kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Bar.
W ceremonii wręczenia małżonkom Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wzięła udział zaproszona na wydarzenie wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka. Obdarowani nimi to: Stanisława i Mieczysław Bemowie, Helena i Ludwik Ferlanowie, Zdzisława i Leszek Łapiszowie, Stanisława i Jan Mazurowie, Maria i Józef Stasikowie oraz Bożena i Zbigniew Żakowie.
Spotkanie, przepełnione wspomnieniami i refleksjami nad minionym czasem, który upłynął małżonkom na pracy, wychowywaniu dzieci i codziennych obowiązkach, umiliły zebranym dzieci ze Szkoły Podstawowej w Huwnikach. Zaprezentowały przygotowany specjalnie na tę okoliczność program artystyczny. Tanecznym krokiem wkroczyli też na parkiet główni bohaterowie wydarzenia, przypominając sobie młode lata i wspólne prywatki.
Jako redakcja dołączamy się do życzeń dla jubilatów i życzymy kolejnych tak sympatycznych rocznic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze