Reklama

Sześć par małżeńskich z gminy Fredropol powiedziało „tak” 50 lat temu!

Były życzenia, toast wzniesiony szampanem i sporo wzruszeń. Te wszystkie elementy towarzyszyły przepełnionej wyjątkową atmosferą uroczyści złotych godów, zorganizowanej 21 listopada w Urzędzie Gminy w Fredropolu.

Sześć par małżeńskich z gminy Fredropol stanowi wyjątkowy przykład dla młodych stażem małżeństw i jest dowodem na to, że można zgodnie i wytrwale dzielić wspólnie troski i radości przeżywane każdego dnia. Za ten piękny przykład podziękował jubilatom gospodarz uroczystości Mariusz Śnieżek, przekazując na ręce wspomnianych listy gratulacyjne i upominki oraz kierując w ich stronę najlepsze życzenia na kolejne lata wspólnej małżeńskiej drogi. Do życzeń dołączyła się też kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Bar.

W ceremonii wręczenia małżonkom Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wzięła udział zaproszona na wydarzenie wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka. Obdarowani nimi to: Stanisława i Mieczysław Bemowie, Helena i Ludwik Ferlanowie, Zdzisława i Leszek Łapiszowie, Stanisława i Jan Mazurowie, Maria i Józef Stasikowie oraz Bożena i Zbigniew Żakowie.

Reklama

Spotkanie, przepełnione wspomnieniami i refleksjami nad minionym czasem, który upłynął małżonkom na pracy, wychowywaniu dzieci i codziennych obowiązkach, umiliły zebranym dzieci ze Szkoły Podstawowej w Huwnikach. Zaprezentowały przygotowany specjalnie na tę okoliczność program artystyczny. Tanecznym krokiem wkroczyli też na parkiet główni bohaterowie wydarzenia, przypominając sobie młode lata i wspólne prywatki.

Jako redakcja dołączamy się do życzeń dla jubilatów i życzymy kolejnych tak sympatycznych rocznic.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama