Reklama

Powstały 2 izolatoria dla chorych na COVID-19

26/04/2020 14:04

Na terenie województwa podkarpackiego powstały dwa tzw. izolatoria dla osób z podejrzeniem COVID-19, które czekają na swój wynik oraz takie, które mają wynik potwierdzony, a nie wymagają hospitalizacji.

Jedno znajduje się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w pobliżu szpitala jednoimiennego w Łańcucie. Przygotowano w nim 125 miejsc. Drugie izolatorium mieści się w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym w Rzeszowie. Obiekt ten jest przeznaczony dla 66 osób. Utworzenie takich  miejsc wynika z rozporządzenia ministra zdrowia. Pacjenci będą mieć zapewnioną opiekę medyczną i 3 posiłki dziennie, a za pobyt tam zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-04-26 20:45:21

    UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama