Na terenie województwa podkarpackiego powstały dwa tzw. izolatoria dla osób z podejrzeniem COVID-19, które czekają na swój wynik oraz takie, które mają wynik potwierdzony, a nie wymagają hospitalizacji.
Jedno znajduje się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w pobliżu szpitala jednoimiennego w Łańcucie. Przygotowano w nim 125 miejsc. Drugie izolatorium mieści się w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym w Rzeszowie. Obiekt ten jest przeznaczony dla 66 osób. Utworzenie takich miejsc wynika z rozporządzenia ministra zdrowia. Pacjenci będą mieć zapewnioną opiekę medyczną i 3 posiłki dziennie, a za pobyt tam zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL