Wczoraj, 9 stycznia, w Jarosławiu ruszyła kolejna edycja akcji „Prawo dla każdego”. W jej ramach prawnicy dyżurujący w ratuszu bezpłatnie doradzać będą w zagadnieniach związanych z: prawem rodzinnym, karnym, a także dotyczącym: prawa cywilnego, spraw lokalowych, finansowych czy prawa pracy.
Wcześniejsze akcje pod hasłem „Prawo dla każdego” pokazały, że w Jarosławiu nie brakuje osób potrzebujących poradnictwa w zakresie prawnym. Jak informuje Urząd Miasta Jarosławia, co roku z realizowanego od kilkunastu lat programu korzysta kilkaset osób. Co ważne potrzebujący skorzystania z fachowych porad prawników, adwokatów czy radców prawnych nie płacą za usługę ani grosza. Specjaliści w zakresie prawa dyżurować będą w każdą środę, w godzinach 15.30-17.30, na parterze Ratusza, w pokoju nr 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Taka Dudapomoc 2
Just take ticket to summer whenever https://pro-agent.kz/
Fight from Kazakhstan all over the world http://www.pro-agent.kz