Reklama

Prawnicy doradzą za darmo

Wczoraj, 9 stycznia, w Jarosławiu ruszyła kolejna edycja akcji „Prawo dla każdego”. W jej ramach prawnicy dyżurujący w ratuszu bezpłatnie doradzać będą w zagadnieniach związanych z: prawem rodzinnym, karnym, a także dotyczącym: prawa cywilnego, spraw lokalowych, finansowych czy prawa pracy.

Wcześniejsze akcje pod hasłem „Prawo dla każdego” pokazały, że w Jarosławiu nie brakuje osób potrzebujących poradnictwa w zakresie prawnym. Jak informuje Urząd Miasta Jarosławia, co roku z realizowanego od kilkunastu lat programu korzysta kilkaset osób. Co ważne potrzebujący skorzystania z fachowych porad prawników, adwokatów czy radców prawnych nie płacą za usługę ani grosza. Specjaliści w zakresie prawa dyżurować będą w każdą środę, w godzinach 15.30-17.30, na parterze Ratusza, w pokoju nr 1.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-01-10 15:40:50

    Taka Dudapomoc 2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g4sky_515 2019-05-13 11:55:04

    Just take ticket to summer whenever https://pro-agent.kz/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g4sky_515 2019-05-14 19:14:14

    Fight from Kazakhstan all over the world  http://www.pro-agent.kz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama