Dzisiaj, 26 września br., z udziałem wicewojewody podkarpackiego Lucyny Podhalicz, wójtowie gmin powiatu przemyskiego odebrali promesy na remonty lub modernizacje dróg.
Uroczyste ich wręczenie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przemyślu. Łączna kwota dofinansowania dla sześciu samorządów lokalnych – powiatu przemyskiego (prawie 3 mln zł), gminy Medyka (ok. 632 tys. zł; przebudowa dróg gminnych), gminy Stubno (ok. 713 tys. zł; przebudowa dróg gminnych Stubno – Stara Szkoła – Kolonia, Stubno – SKR), gminy Krzywcza (ok. 5 mln zł; budowa drogi gminnej Bachów – Chyrzyna), gminy Żurawica (ok. 603 tys. zł; m.in. przebudowa drogi gminnej w Bolestraszycach) oraz gminy Przemyśl (ok. 43 tys. zł; remont dróg w Ostrowie), wyniosła ponad 10 mln zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No widać kto pracuje a kto lczy dni do emerytury. Kieruję swoją sugestie do gminy Krasiczyn
Widzę, że gość z Gminy Przemyśl, która dostala najmniej cieszy sie najbardziej:) Pewnie Pisowiec.
A gmina Krasiczyn nic nie potrzebuje
Kierując się Twoja sugestią władze gmin Fredropol, Bircza, Dubiecko i Orły również liczą dni do emerytury ?
Łatwo można zauważyć, że kasa poszła tylko do gmin rządzonych przez "dobrą zmianę".
Cieszą się tak jak by odprawy finansowe za wysługę lat z urzędu otrzymali.
Popieranie przez włodarza gm. Bircza szanownego Pana Kuchcińskiego nic nie dało ,i dalej męka na bezdrożach wioskowych
Ten z Gminy Wiejskiej Przemyśl to tylko chyba o Ostrów dba. Wiadomo największy elektorat. Ale chyba zapomniał, że inne wioski też istnieją. Żal patrzeć na to co się w tej Gminie dzieje.
No widać kto pracuje a kto lczy dni do emerytury. Kieruję swoją sugestie do gminy Krasiczyn
Widzę, że gość z Gminy Przemyśl, która dostala najmniej cieszy sie najbardziej:) Pewnie Pisowiec.
A gmina Krasiczyn nic nie potrzebuje