Reklama

Promesy dla gmin powiatu przemyskiego wręczone

Dzisiaj, 26 września br., z udziałem wicewojewody podkarpackiego Lucyny Podhalicz, wójtowie gmin powiatu przemyskiego odebrali promesy na remonty lub modernizacje dróg.

Uroczyste ich wręczenie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przemyślu. Łączna kwota dofinansowania dla sześciu samorządów lokalnych – powiatu przemyskiego (prawie 3 mln zł), gminy Medyka (ok. 632 tys. zł; przebudowa dróg gminnych), gminy Stubno (ok. 713 tys. zł; przebudowa dróg gminnych Stubno – Stara Szkoła – Kolonia, Stubno – SKR), gminy Krzywcza (ok. 5 mln zł; budowa drogi gminnej Bachów – Chyrzyna), gminy Żurawica (ok. 603 tys. zł; m.in. przebudowa drogi gminnej w Bolestraszycach) oraz gminy Przemyśl (ok. 43 tys. zł; remont dróg w Ostrowie), wyniosła ponad 10 mln zł.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Roki - niezalogowany 2019-09-26 16:29:21

    No widać kto pracuje a kto lczy dni do emerytury. Kieruję swoją sugestie do gminy Krasiczyn 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Majk - niezalogowany 2019-09-27 12:08:07

    Widzę, że gość z Gminy Przemyśl, która dostala najmniej cieszy sie najbardziej:) Pewnie Pisowiec. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roki 2 - niezalogowany 2019-09-28 08:31:15

    A gmina Krasiczyn nic nie potrzebuje 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama