Logo „Pomnik Historii” stanie się symbolem graficznym Przemyśla, który ma się z nim jednoznacznie kojarzyć. – Dołączenie zarówno Twierdzy Przemyśl, jak i Zespołu Staromiejskiego do elitarnego grona pomników historii świadczy o ich najwyższej wartości i stanowi ogromną rangę dla naszego miasta – powiedział prezydent nadsańskiego grodu Wojciech Bakun.
Niedawno zarówno bezcenne Stare Miasto, jak i Twierdza Przemyśl wpisane zostały na listę „Pomników Historii”. Ten fakt przemyscy radni chcą wykorzystać do promocji. Głównie poprzez umieszczenie na materiałach promocyjnych wydawanych przez miasto logo z informacją „Pomnik Historii”[paywall]. – Zabytki wpisane niedawno na listę mogą się stać jednym z głównych produktów turystycznych i elementem napędzającym gospodarkę turystyczną miasta i regionu. Niewiele miast w Polsce może się poszczycić takim tytułem, więc powinniśmy w maksymalny sposób to wykorzystać – powiedział jeden z inicjatorów umieszczenia na materiałach promocyjnych miasta logo „Pomnik Historii” radny Mirosław Majkowski (Kukiz’15).
Władze miasta są jak najbardziej za tym pomysłem. – Logo z całą pewnością stanie się symbolem graficznym Przemyśla, który ma się z nim jednoznacznie kojarzyć. Aby tak się stało, wymaga to przede wszystkim jego powszechnego stosowania, ale zgodnie z wytycznymi. Ich przestrzeganie jest kwestią niezwykłej wagi, gwarantuje bowiem, że logo zawsze i wszędzie wyglądać będzie tak samo. Wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacji jest niedopuszczalne. Będzie trzeba bardzo skrupulatnie to monitorować – wyjaśnił W. Bakun.
Logo „Pomnik Historii” stosowane będzie m.in. na: wydawnictwach promocyjno-informacyjnych, których wydawcą jest Urząd Miejski w Przemyślu, stronie internetowej, papierze firmowym UM, podczas różnego rodzaju imprez. Zostanie także przygotowana informacja, dotycząca udostępniania logo wszystkim zainteresowanym.
– Działania w tym względzie na razie powinny mieć charakter informacyjny. Tak, aby osiągnąć jak największy poziom sprzedaży turystycznej miasta. Dodam, że nie są one tylko i wyłącznie rolą urzędu jako koordynatora, ale także wszystkich działających w sferze usług turystycznych i okołoturystycznych w mieście – podsumował prezydent Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pierwsze skojarzenie ? TRYZUB
Tryzub do góry nogami
A lot of valuable information can be taken from the post. Certainly, this compelling post will encourage readers to choose <a href=https://www.firstassignmenthelp.com/> Assignment Help </a> Australia services. You can email us at info@firstassignmenthelp.com .
A kto był autorem???Podajcie nazwisko i wszystko bedzie jasne.Czy "medrcy" nie widza co to przedstawia???
P.Prezydencie , czyli niedźwiadka oddajemy do ZOO , a naszym logo będzie tryzub albo ten przygłup SZWEJK(skądinąd dobry chłop nie wojak)Czy, nasze kochane miasto, naprawdę nie stać by pokazać swoje walory , wartości ,-dalej ciepła woda w kranie
To będzie młyn na wodę dla nacjonalistów z Ukrainy. Teraz to wydaje się bzdura, ale za 30 lat nikt nie będzie pamiętał, a owi nacjonaliści będą twierdzić, że Przemyśl jest ich i nawet jego symbolika o tym świadczy. Dlaczego pan Prezydent dopuścił taki symbol?
Ten przebieraniec "Swejk" na kolei był zawsze w niebieskim berecie,a brat cenzorem to ten co płynac na krze pijany dał znac ze bedzie juz wiosna
Logo "Pomnik historii" dotyczy wszystkich tego typu zabytków w Polsce - https://www.nid.pl/pl/Informacje_ogolne/Zabytki_w_Polsce/Pomniki_historii/ . Jak czytamy na stronie zostało ono zaprezentowane podczas I Ogólnopolskiego Spotkania Opiekunów Pomników Historii, które odbyło się 1 czerwca 2011 r. w Lublinie i jest własnością Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Takim logiem posługuje się na przykład Kopalnia Soli w Wieliczce czy Pole bitwy Grunwald.
to tzw. logo jednoznacznie kojarzy się z tryzubem, kto jest pomysłodawcą i ,,twórcą" takiego byle czego. Ta koalicja z platforma obywatelską przynosi wyłącznie wstyd i straty dla miasta. Głosowałem na członków Kukiz15,ale bardzo się pomyliłem. Myślałem, że przynajmniej nazwa ulicy kocyłowskiego, który święcił i błogosławił siekiery i widły, którymi bestialsko mordowano Polaków zostanie zlikwidowana, a tu masz, ulica kocyłowskiego jest i jest przewodnicząca rady czyli żona esbeka na emeryturze.
A mi kojarzy się z Misiem na miarę naszych możliwości. Dodam jeszcze że nie jest to nasze ostatnie słowo i otworzymy oczy niedowiarkom. Bareja i Tym niezły ubaw by miał. Po wzbudzeniu tak dużych nadziei Przemyślan w czasie wyborów jesiennych takie błahostki na pierwszym planie debaty. Nieprawdopodobne.
a jakie rozwiązania czy propozycje macie dla swoich wyborców, dla mieszkańców ? poza tym nieszczęsnym LOGO ,przebija się nielegalne wysypisko na Ukrainie i rozwałka tzw. Zieleniaka , podwyżka za odbiór śmieci , od czasu do czasu alarm bombowy.Zapomniałem , przepraszam, jeszcze oczywiście- smart city.To i tak w 2019r,byłoby bardzo dużo.Jeszcze jedno , gdyby w tych planach miały być jakieś zmiany,to proszę mówcie o tym głośno ,-przecież jesteśmy z Wami!
pierwsze skojarzenie ? TRYZUB
Tryzub do góry nogami
A lot of valuable information can be taken from the post. Certainly, this compelling post will encourage readers to choose <a href=https://www.firstassignmenthelp.com/> Assignment Help </a> Australia services. You can email us at info@firstassignmenthelp.com .