Reklama

Przedostatni dzień Wincentiady. Zapraszamy na przemyski Rynek! [ZDJĘCIA]

30 sierpnia br. to przedostatni dzień Dni Miasta Przemyśla, popularnie zwanych Wincentiadą. Jak co dzień sporo się dzieje i sporo dziać się będzie.

Od g. 14 na przemyskim Rynku króluje „Białe Miasteczko”, czyli kolejna edycja Przemyskiego Dnia Serca, podczas którego można wykonać wszelkiej maści badania kardiologiczne, ale i onkologiczne. Wszystko za sprawą znakomitej współpracy: Stowarzyszenia Metalowych Serc, Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu i Wojewódzkiego Szpitala im. św. ojca Pio w Przemyślu.

Rynek i plac Niepodległości to dzisiejsze areny muzycznych występów. Na głównej scenie od g. 18 zaprezentują się kolejno: Na Gapę, The Melody, XYZ, Przemyski Big Band i Simple Music Team. Na placu Niepodległości natomiast od g. 17 trwać będzie koncert ponadczasowych hitów w stylu Funky House&Nu Disco. Będą food trucki i kawał dobrej zabawy, którą zapewnią i napędzą także didżeje: DJ Olita, High Wave , DeeF, Sjamaan i

Reklama

Bleiz. Pewnie sporą atrakcją będzie Neon Brush czyli wspólne malowanie farbkami fluorescencyjnymi na wielkim płótnie!

Dolna stacja wyciągu narciarskiego zaś będzie (od g. 18) areną startu wyjątkowego wyzwania – Biegu Tatara.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/08/2025 16:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama