30 sierpnia br. to przedostatni dzień Dni Miasta Przemyśla, popularnie zwanych Wincentiadą. Jak co dzień sporo się dzieje i sporo dziać się będzie.
Od g. 14 na przemyskim Rynku króluje „Białe Miasteczko”, czyli kolejna edycja Przemyskiego Dnia Serca, podczas którego można wykonać wszelkiej maści badania kardiologiczne, ale i onkologiczne. Wszystko za sprawą znakomitej współpracy: Stowarzyszenia Metalowych Serc, Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu i Wojewódzkiego Szpitala im. św. ojca Pio w Przemyślu.
Rynek i plac Niepodległości to dzisiejsze areny muzycznych występów. Na głównej scenie od g. 18 zaprezentują się kolejno: Na Gapę, The Melody, XYZ, Przemyski Big Band i Simple Music Team. Na placu Niepodległości natomiast od g. 17 trwać będzie koncert ponadczasowych hitów w stylu Funky House&Nu Disco. Będą food trucki i kawał dobrej zabawy, którą zapewnią i napędzą także didżeje: DJ Olita, High Wave , DeeF, Sjamaan i
Bleiz. Pewnie sporą atrakcją będzie Neon Brush czyli wspólne malowanie farbkami fluorescencyjnymi na wielkim płótnie!
Dolna stacja wyciągu narciarskiego zaś będzie (od g. 18) areną startu wyjątkowego wyzwania – Biegu Tatara.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze