Reklama

Przedszkolaki dla bezdomnych zwierząt

W Przedszkolu Miejskim nr 9 w Przemyślu odbyła się coroczna akcja charytatywna pod hasłem „SOS dla Schroniska w Orzechowcach”.

Koordynatorem akcji była Wioletta Pająk[paywall]. – W tym roku było nam niezwykle miło gościć podczas finału akcji Przemysława Grządziela, kierownika schroniska w Orzechowcach, któremu dzieci przekazały w ramach wdzięczności za opiekę nad zwierzętami pamiątkowe zdjęcie z podopiecznym. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych bardzo aktywnie zaangażowały się w zbiórkę darów, za co bardzo dziękujemy zarówno im, jak i ich rodzicom – powiedziała W. Pająk.

W akcji uczestniczyły przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych, czyli od 3- do 6-latków. Owocem akcji były kilogramy suchej i mokrej karmy, a także zabawki czy specjalne akcesoria dla bezdomnych zwierząt.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2019-02-16 23:29:18

    ''Jedni kochają kotki, inni pieski...ale zwierząt jest dużo więcej niż te domowe pupilki'' - Krzysztof Grabowski - DezerterYOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZ RAZYOUTUBE.COM - KWIK ROZPACZYYOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLEYOUTUBE.COM - TEN CHŁOPCZYK NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...WYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    master3213_585 2019-03-28 19:05:41

    ciekawa inicjatywa, ostatnio w szkole zorganizowaliśmy wycieczkę na uniwersytet na zajęcia informatyki. było tam między innymi poruszane co to jest ping, wszystko znajdziecie tutaj http://www.magazyndomowy.pl/forum/temat/dobry-hosting/2/#post-19310

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama