Reklama

Przejażdżkę zakończył w polu ornym

02/02/2024 13:01

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu 23-letniemu mieszkańcowi gminy Radymno, który swoim audi wjechał na pole orne. Nie pomógł fakt, że był pijany i miał przy sobie narkotyki.

Zgłoszenie o pojeździe znajdującym się na polu ornym przy ul. Zasanie w Radymnie wpłynęło do jarosławskiego dyżurnego kilka dni temu.

 

Skierowani na miejsce policjanci zastali na miejscu pojazd, który do tylnego zaczepu holowniczego miał zapięty pas transportowy. Obok niego stał mężczyzna, który początkowo nie przyznawał się do prowadzenia samochodu i twierdził, że był jedynie pasażerem. Mówił, że kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia.

Podczas dalszych czynności mundurowi ustalili jednak, że w pojeździe nie było innych osób, a 23-latek oświadcza nieprawdę. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu. W jego organizmie krążyły ponad 2 promile. Co więcej, podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim susz roślinny, a w trakcie przeszukania pojazdu, którym kierował – metalowy pojemnik z suszem roślinnym.

Reklama

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana.23-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama