Reklama

Przemyscy policjanci na lodowisku

15/01/2020 15:09

W związku z rozpoczęciem ferii, przemyscy policjanci, podczas specjalnej akcji, którą przeprowadzili na lodowisku, mówili o bezpieczeństwie w trakcie dwutygodniowego wolnego.

– Edukacja przez zabawę - to pomysł przemyskiej policji i Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu, skierowany do dzieci i młodzieży odpoczywających w trakcie ferii na lodowisku. W pierwszym dniu ferii, przemyscy policjanci, podczas specjalnej akcji, mówili o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku – informuje podkomisarz Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

– Tym razem, zamiast tradycyjnego spotkania w szkole, policjanci dołączyli do dzieci i młodzieży na miejskim lodowisku w Przemyślu. Profilaktyk mówiła m.in. o zagrożeniach wynikających z zabawy na zamarzniętych zbiornikach, zjeżdżania na sankach lub nartach w pobliżu ulicy, czy też o zagrożeniach podczas kuligów polegających na dołączaniu sanek do samochodu. Mówiono o niebezpieczeństwie w kontaktach z obcymi, rozsądnym korzystaniu z Internetu i zachowaniu ostrożności na drodze – opisuje M. Fac.

Reklama
Odbył się również quiz związany z tematyką bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych, a nagrody wręczali: komisarz Janusz Kiszka, I zastępcy komendanta miejskiego policji w Przemyślu oraz Wojciech Bakun, prezydent Przemyśla.


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    XXL - niezalogowany 2020-01-15 18:10:16

    Z "linią 102.pl" oraz POSiR

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Linia - niezalogowany 2020-01-15 18:20:51

     Stowarzyszenie "Linia 102.pl" rozdało 102 paczki z pluszakami dla dzieci ? Zobaczyliśmy po raz kolejny uśmiech wszystkich dzieci ślizgających się na lodowisku wspólnie z Panią Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gretą Ostrowską.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Misio - niezalogowany 2020-01-15 19:46:39

    Linia Majków, zeszliście  już do rozdawania miśków i robienia  zdjęć  na pokaz,  Może czas  zacząć coś robić profesjonalnego dla regionu, Co jest głównym waszym celem  ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama