W związku z rozpoczęciem ferii, przemyscy policjanci, podczas specjalnej akcji, którą przeprowadzili na lodowisku, mówili o bezpieczeństwie w trakcie dwutygodniowego wolnego.
– Edukacja przez zabawę - to pomysł przemyskiej policji i Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu, skierowany do dzieci i młodzieży odpoczywających w trakcie ferii na lodowisku. W pierwszym dniu ferii, przemyscy policjanci, podczas specjalnej akcji, mówili o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku – informuje podkomisarz Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
– Tym razem, zamiast tradycyjnego spotkania w szkole, policjanci dołączyli do dzieci i młodzieży na miejskim lodowisku w Przemyślu. Profilaktyk mówiła m.in. o zagrożeniach wynikających z zabawy na zamarzniętych zbiornikach, zjeżdżania na sankach lub nartach w pobliżu ulicy, czy też o zagrożeniach podczas kuligów polegających na dołączaniu sanek do samochodu. Mówiono o niebezpieczeństwie w kontaktach z obcymi, rozsądnym korzystaniu z Internetu i zachowaniu ostrożności na drodze – opisuje M. Fac.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Stowarzyszenie "Linia 102.pl" rozdało 102 paczki z pluszakami dla dzieci ? Zobaczyliśmy po raz kolejny uśmiech wszystkich dzieci ślizgających się na lodowisku wspólnie z Panią Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gretą Ostrowską.
Linia Majków, zeszliście już do rozdawania miśków i robienia zdjęć na pokaz, Może czas zacząć coś robić profesjonalnego dla regionu, Co jest głównym waszym celem ?
Drogi i Szanowny Anonimie Misiaczku.1. Masz dane kłamliwe. Bo w linii 102.pl nie ma żadnych rodzinnych powiązań rodzinnych.2. Oświadczam, jako społecznik i założyciel Stowarzyszenia Linia 102.pl - że do puki OBIECANEJ rewitalizacji linii kolejowej nr 102 w relacji Przemyśl - Malhowice granica RP - będziemy działać społecznie i charytatywnie. 3. Jak nie chcesz nam pomagać ? to nie utrudniaj. 4.Twoja IP "Misio" brzmi znajomo - Nikt nie jest anonimowy w Internecie.5. Co TY zrobiłeś społecznie człowieczku o nr. 185.239.43.6 dla społecznie lub charytatywnie ?6. Proponuję zapoznać się ze stroną www.linia102.pl lub FB, "My na bocznicy toru nr 33" by zapoznać się z naszą działalnością i celami.7.Co nazywasz "działaniem profesjonalnym dla regionu " ? przez kilku społeczników ? ( ośle zazdrosny któremu najlepiej wychodzi kopiuj-wklej i krytyka ludzi i władz. 8.Popatrz mi się w oczy i stań twarzą w twarz ! Ty tchórzu i te 4 osoby co nie wiedzą o co chodzi. 9.Ujawnię Twoje IP byś był/a osobą medialną. Jako społecznik i założyciel L-102.pl czuję się urażony wraz z całą załogą. Na łamach "Życia podkarpackiego" proponuję przeprosić NAS - lub linia 102.pl@onet.pl
Z "linią 102.pl" oraz POSiR
Stowarzyszenie "Linia 102.pl" rozdało 102 paczki z pluszakami dla dzieci ? Zobaczyliśmy po raz kolejny uśmiech wszystkich dzieci ślizgających się na lodowisku wspólnie z Panią Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gretą Ostrowską.
Linia Majków, zeszliście już do rozdawania miśków i robienia zdjęć na pokaz, Może czas zacząć coś robić profesjonalnego dla regionu, Co jest głównym waszym celem ?