Reklama

Przemyscy SOK-iści zapobiegli tragedii. Zauważyli wydobywający się z komina dym

Dzień przed Wigilią, pracownicy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu wykazali się niezwykłą czujnością i błyskawiczną reakcją. To pozwoliło zapobiec tragedii.

Podczas prowadzenia działań na szlaku Munina – Przemyśl Główny, mundurowi zauważyli, że z komina domu jednorodzinnego w Muninie wydobywa się ogień. Niezwłocznie powiadomili straż pożarną, a sami natychmiast ruszyli z pomocą.

W środku budynku unosił się gęsty dym, a na schodach zastali płaczącą, kilkuletnią dziewczynkę. W piwnicy znajdował się starszy mężczyzna, który całą sytuacją był mocno przerażony.

Funkcjonariusze SOK udzielili dziadkowi i wnuczce niezbędnej pomocy i ewakuowali ich poza budynek. Państwowa Straż Pożarna, która przybyła chwilę później, ugasiła pożar.

Reklama

Dzięki odwadze i szybkiemu działaniu mundurowych, rodzina mogła razem spędzić świąteczny czas. Dalsze czynności, które pozwolą wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia, prowadzi Komenda PSP w Jarosławiu.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama