Przemyski Bieg Uliczny to impreza sportowa, która ma stałe miejsce w kalendarzu amatorów biegania.
Siódma edycja wydarzenia odbędzie się 22 września.
W programie, oprócz biegu głównego (g. 11), także dystans dla najmłodszych, uczniów szkół podstawowych, czyli Mini Dyszka (g. 9.10).
Treningi dla chętnych odbywają się na stadionie lekkoatletycznym „Juvenia” przy ul. Dworskiego w każdy wtorek i czwartek, w go. 18.30 do 20. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza przy współpracy Urzędu Miasta Przemyśla, zapewniają plany treningowe i opiekę dla każdego.
Więcej informacji na stronie przemyskadycha.pl.
Przyjdź, pobiegnij, kibicuj!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A cóż to się stało że Zycie napisało o przemyskiej dyszce???Z tego co pamiętam o wyszechradzkim napisaliście kilka dni po imprezie ...zenująca gazecina.
Proszę bez tak zwanego "hejtu" na jedyną gazetę, która jeszcze się troszczy o nasze miasto.
I znowu będzie utrudniony ruch uliczny... A nie można tak zorganizować tego gdzieś w lesie albo na stadionie?
Do Adam Dopasny W jaki sposób ???????Pisząc tylko o igrzyskach ??????
Matko ????raz na jakiś czas coś fajnego w mieście i tez przeszkadza
A cóż to się stało że Zycie napisało o przemyskiej dyszce???Z tego co pamiętam o wyszechradzkim napisaliście kilka dni po imprezie ...zenująca gazecina.
Proszę bez tak zwanego "hejtu" na jedyną gazetę, która jeszcze się troszczy o nasze miasto.
I znowu będzie utrudniony ruch uliczny... A nie można tak zorganizować tego gdzieś w lesie albo na stadionie?